Nasze inwestycje

Alte Media sp. z o.o.

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Jest Certyfikowanym Partnerem Google. Spełnia wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji pracowników.

Sektor działalności

Od kilkunastu lat spółka zajmuje się marketingiem internetowym! Zatrudnia specjalistów i pasjonatów tej tematyki! Jest Certyfikowanym Partnerem Google! Pomaga Klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach. Maksymalizuje wypływające z tych działań korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe! Działa kompleksowo! Przygotowuje pełną strategię działań promocyjnych w Internecie oraz zajmuje się jej wdrożeniem. Prowadzi stały monitoring postępów, co pozwala na bieżące ulepszanie wspólnych działań.

Typ inwestycji

Inwestycja w celu rozbudowy i zwiększenia skali działań w obszarze marketingu internetowego. Powiększenie zespołu specjalistów, bazy klientów, know-how. Mocniejsze wejście na rynek woj. Pomorskiego, poszerzenie działań grupy o kolejny obszar w Polsce.

Alte Media zespół

Możliwość współpracy przy projekcie

Aktualnie szukamy partnerów biznesowych

  • Do wzmocnienia działu sprzedaży.
  • Lokalnych partnerów z woj. pomorskiego do wspólnych działań w obszarze marketingu internetowego.

Chcesz wiedzieć więcej
na temat spółki?

Odwiedź jej stronę internetową.