Nasze inwestycje

Mój Dietetyk sp. z o.o.

Mój Dietetyk sp. z o.o. to sieć posiadająca ponad 30 gabinetów dietetycznych, które świadczą usługi na terenie Polski. Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy odpowiednio motywują i pomagają Wam wypracować i stopniowo wprowadzać odpowiednie zmiany żywieniowe w życie.

Sektor działalności

Gabinet dietetyczny to miejsce, do którego udaje się w celu poprawienia swojego zdrowia i samopoczucia. To specjalistyczne miejsce, w którym dietetyk dokładnie analizuje styl życia oraz preferencje żywieniowe. Na tej podstawie tworzy indywidualną dietę. W gabinetach dietetycznych można liczyć na fachowe porady w zakresie zdrowego odżywiania, które pozwolą wam uniknąć chorób związanych z błędnym stylem życia. To także idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiedzą, jak to zrobić w sposób zdrowy i bezpieczny.

Typ inwestycji

Inwestycja rozwojowa. Przeniesienie oferty stacjonarnej do internetu, zbudowanie oferty produktów online, zwiększenie przychodów spółki i jej skalowanie za pomocą marketingu internetowego. Poszerzenie portfolio produktów oferowanych przez spółkę.

Możliwość współpracy przy projekcie

Aktualnie szukamy partnerów biznesowych

  • Do poszerzenia sieci gabinetów działających w Polsce.
  • Do wprowadzenia produktów, które są możliwe do sprzedaży w gabinetach dietetycznych.
  • Do opracowania i wspólnego sprzedawania produktów online z obszaru dietetyki i zdrowego odchudzania.

Chcesz wiedzieć więcej
na temat spółki?

Odwiedź jej stronę internetową.